Urodziny Aktywne

Urodziny Aktywne

Gry i zabawy, konkursy i konkurencje. Animator(ka) przybywa z torbą rekwizytów: chusta animacyjna, piłki, hula-hop, lina do przeciągania, speedball, soft gun, wielkie kręgle, bramki celnościowe i inne atrakcje. Wiele radości i niespodzianek dla energicznej grupy! Malowanie buziek i modelowanie balonów.
Urodziny Cyrkowe

Urodziny Cyrkowe

Klaun bawi i rozśmiesza dzieci, wyczarowuje z balonów zwierzęta, kwiaty, miecze, uczy chodzić na mini-szczudełkach, kręcić cyrkowymi talerzami i kolorowymi kiwido, maluje buzie. Na specjalne życzenie: prawdziwe szczudła, wielkie bańki mydlane lub maszyna wytwarzająca setki kolorowych baniek.
Urodziny Poszukiwaczy Przygód

Urodziny Poszukiwaczy Przygód

Szyfry, tajne pismo, odczytywanie mapy i zadania do wykonania a to wszystko by świetnie się bawić i przeżyć to, czego brak na co dzień! Impreza w formie gry terenowej w plenerze lub domu. Temat możemy dostosować do zainteresowań Solenizanta/tki).
Urodziny Artystyczne

Urodziny Artystyczne

Gry i zabawy urozmaicone wybranymi warsztatami dla młodych artystów. Proponujemy warsztaty: aktorskie: sekrety sceny, kostiumy, peruki, show, fotobudka taneczne: do wyboru różne style tańca, plastyczne: design (malowanie koszulek, deoupage), maski gipsowe, różne techniki
Urodziny Królewskie

Urodziny Królewskie

Dzieci zamienią się w Królewny i Rycerzy, będą mogli się przebrać, zrobić koronę i miecz. Chłopcy zawalczą na Turnieju Rycerskim, a dziewczynki przejdą „Test Księżniczki”. Potem pobawimy się na Balu Królewskim, na koniec: pasowanie na Rycerza i Superksiężniczkę
Urodziny Czarodziejskie

Urodziny Czarodziejskie

Zlot czarownic i czarodziejów, którzy stworzą sobie Czarodziejskie Atrybuty, odbędą Lekcję Czarowania, zrobią tajemnicze mikstury, poprzez różne gry i zabawy odkryją magię w otaczającym świecie. Impreza nie tylko dla fanów Harrego Pottera, i innych czarodziejów, wiedźm, wróżek i magicznych stworzeń.
Urodziny Indiańskie

Urodziny Indiańskie

Blade Twarze poznają kulturę Indian, zmierzą się z różnymi zadaniami: strzelanie z łuku, szyfry, rozkładanie tipi, tropienie śladów, szczypta szamańskiej magii, indiańskie okrzyki i znaki, wykonanie pióropuszy i amuletów. Na koniec otrzymują Indiańskie Imię.
Urodziny Pirackie

Urodziny Pirackie

Dla wszystkich, którzy marzą o ukrytych skarbach, pirackich przygodach, żeglarskich podróżach. Podczas urodzin mali piraci, żeglarze i księżniczki oceanu „wypłyną” na morze pełne przygód! Będą sterować Nibystatkiem, uciekać przed rekinami, tropić Harpunników, ukrywać Pierścień Syreny i odkryją Skarb Piratów.
Urodziny Kulinarne

Urodziny Kulinarne

Z nami robienie kanapek jest prawdziwą przygodą! A własnoręcznie przygotowane danie smakuje najlepiej! No i te ciastka ozdobione z fantazją! Wspólne przyrządzanie potraw jest zabawą, a dodatkowo uczy zdrowego i racjonalnego odżywiania. To propozycja dla łasuchów oraz fanów zdrowego jedzenia!
Urodziny na życzenie

Urodziny na życzenie

Scenariusz układany w zależności od zainteresowań i pasji Jubilata i jego przyjaciół.