Atrakcje

Atrakcje

Szukasz czegoś ekstra na imprezę? Potrzebny showman? Klaun? lub inny specjalista?  A może chcesz wypożyczyć sprzęt? Lub szukasz fajnego pomysłu na wzbogacenie imprezy. Dobrze trafiłeś.!
Więcej
Urodzinki dla dzieci

Urodzinki dla dzieci

Szukasz pomysłu na wyjątkowe przyjęcie urodzinowe? Dzieciom znudziły się już sale zabaw? Chcesz sprawić dziecku mnóstwo radości? Zobacz naszą ofertę Zorganizujemy najlepsze urodziny Twojego dziecka!
Więcej
Animacje na weselach i uroczystościach rodzinnych

Animacje na weselach i uroczystościach rodzinnych

Najmłodsi goście są równie ważni jak dorośli. Nie pozwolimy im się nudzić. Zabawimy, otoczymy opieką, zorganizujemy gry, konkursy i niespodzianki. Zobacz nasze propozycje.
Więcej
Halo Niania!

Halo Niania!

Aby zostawić swoje własne dziecko z kimś obcym, musisz mieć pewność, że to osoba zaufana i sprawdzona, troskliwa i odpowiedzialna, która ma doświadczenie i głowę pełną wspaniałych pomysłów do zabaw i zajęć. Dlatego polecamy naszą Halo-Nianię! Wystarczy zadzwonić tel.501 370 221 i od razu ruszamy z pomocą! Z animi możesz bez obaw realizować swoje plany mając gwarancję, że Pociecha została pod najlepszą opieką. Nasze nianie, to nie tylko opiekunki maluszków, mamy też specjalistki od "młodszej młodzieży", które świetnie poradzą sobie organizując czas starszym dzieciom, pomogą w nauce, poprowadzą ciekawe zajęcia czy warsztaty. Dobra niania to skarb. Mamy skarb!
Więcej
Rodzinne Wyjazdy

Rodzinne Wyjazdy

Zwiedzanie tradycyjne lub interaktywne. Wycieczki z atrakcjami i animacjami. Na Jurę, na górę, nad wodę...
Więcej
Zaproś św. Mikołaja

Zaproś św. Mikołaja

Spotkanie ze Św. Mikołajem! Odwiedzi dzieci w domu, firmie lub wybranym miejscu. Z Aniołkiem, Diabełkiem lub Elfem prowadzi zabawy. Niedrogo, profesjonalnie, wiarygodnie – gwarantujemy niezapomniane wrażenia!
Więcej