O nas

Animacja – czyli ożywianie – powołujemy do życia najwspanialsze pomysły,
Ludzie
– pracujemy dla ludzi i z ludźmi,
Eventy
– znaczy Wydarzenia, bo każda nasza realizacja jest niezwykłym zdarzeniem.

Zajmujemy się szeroko pojętą animacją czasu wolnego. Specjalizujemy się w organizacji imprez dla dzieci i rodzin – zabawiamy, uczymy, opiekujemy się, pokazujemy świat! Aktywizujemy do działania, zapewniamy rozrywki, zajęcia, pobudzamy ciekawość świata i chęć do rozwoju nowych pasji.

Nasza kadra to doświadczeni animatorzy, pasjonaci i kreatorzy działań.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami.

To eksperci z różnych dziedzin: artyści, instruktorzy, trenerzy, hostessy, nianie, harcerze,
oraz: przewodnicy, piloci wycieczek, podróżnicy.

Kto stworzył ALE Firmę?

Agnieszka MatejukAgnieszka Matejuk - animatorka społeczno-kulturalna z zamiłowania i wykształcenia, doświadczony event manager i specjalista ds. organizacji imprez, instruktorka harcerska. Wychowawca kolonijny oraz kierownik obozów młodzieżowych i zimowisk. Instruktor teatralny i taneczny. Licencjonowany przewodnik po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i pilot wycieczek. Trenerka kursów animacji czasu wolnego. Miłośniczka podróży, gór i jaskiń. Mama.  Własną firmę założyła w 2010r., ale w branży pracuje od 2002r.

Pracuj z nami!

Wyobraź sobie idealną pracęGórbabcie (32 of 42)skie wędrówki, zabawę, kolorowe bańki, świeże powietrze, przygody… Niemożliwe? Nic bardziej mylnego! Jeśli chcesz dołączyć do naszej kadry – skontaktuj się z biurem! Chętnie nawiążemy współpracę z ciekawymi, aktywnymi ludźmi, którzy chcą połączyć pasję z pracą. Dołącz do naszej ekipy i pokochaj swoją pracę!