ALE Wycieczki

ALE Wycieczki

Zwiedzanie tradycyjne lub interaktywne. Wycieczki z atrakcjami i animacjami. Na Jurę, na górę, nad wodę. Poznaj z nami świat!
Więcej
Festyn

Festyn

Zorganizujemy festyn w szkole i przedszkolu. Zapewniamy obsługę i atrakcje na różne okazje. Mamy sprawdzone programy oraz układamy na życzenie. Możemy wzbogacić gotowy scenariusz lub zająć się całą imprezą kompleksowo.
Więcej
św. Mikołaj w przedszkolu i szkole

św. Mikołaj w przedszkolu i szkole

Nasz Mikołaj jest: wiarygodny, komunikatywny, kocha dzieci tak jak one jego! Przybywa z Aniołkiem lub Elfem, czasem też Diabełkiem. Oprócz rozdania prezentów, bawi lub ...
Więcej
Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Animatorzy – Wodzireje (w kostiumach) prowadzą tańce, zabawy i konkursy. Zapewniamy: muzykę, sprzęt nagłośniający, dyskotekowe oświetlenie oraz maszynę wytwarzającą bańki mydlane – uwielbiane przez dzieci! Inne atrakcje i szczegóły scenariusza - ustalamy indywidualnie.
Zabawa Andrzejkowa

Zabawa Andrzejkowa

A gdyby tak szkołę odwiedziły czarodziejki i czarownice? Przywiozły ze sobą magiczne atrybuty: kulę, w której widać przyszłość, karty oraz kamienie ze znakami runicznymi. W kłębach magicznego dymu, przy nastrojowym świetle wróżyłyby dzieciom tylko dobre rzeczy? Przekonaj się, co się wydarzy w ten magiczny dzień!
Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

Warsztaty dla nauczycieli, opiekunów i wszystkich, którzy pracują (lub zaczynają działać) z dziećmi: kurs animatora czasu wolnego, zabawy z chustą animacyjną, tańce integracyjne, balony i malowanie buzi, arterapia i inne. Współpracujemy ze specjalistami wielu dziedzin – zapytaj o temat, który Cię interesuje.